Кабінет міністрів України затвердив розміри разової грошової виплати для українців, які мають статус ветеранів війни або постраждали від нацистських переслідувань. Ця виплата передбачена до Дня Незалежності України у 2024 році.

Особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні вʼязні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, а також особи з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин можуть отримати цю виплату до 24 серпня 2024 року.

Виплати / гроші
Виплати / гроші: depositphotos

Розмір виплати залежить від групи інвалідності. Наприклад, для осіб із першою групою інвалідності це 3100 гривень, з другою – 2900 гривень, з третьою – 2700 гривень.

Також грошові виплати передбачені для учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та інших категорій осіб. Наприклад, діти, які народилися в умовах примусового тримання їхніх батьків, можуть отримати 1000 гривень.

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті
Показати ще

Гроші, Today
Гроші, Today

Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, також можуть отримати 3100 гривень. Дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, а також членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни передбачено виплату у розмірі 650 гривень.

А учасникам війни та колишнім вʼязням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога передбачено виплату у розмірі 450 гривень.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua 100 000 гривень на місяць: військовим нададуть важливу допомогу

Також, Знай.ua писав про соцвиплати від держави або допомога благодійників: українців попередили як не залишитися з пустим гаманцем