Більшість пенсіонерів отримує виплати, яких ледве вистачає, щоб вижити. З квітня деяким громадянам похилого віку обіцяють підвищення, але воно навряд чи сильно покращить ситуацію.

Хто отримуватиме на 280 гривень більше, розповів начальник управління Головного управління Пенсійного фонду у Полтавській області Володимир Проходовський у коментарі "Суспільному".

Пенсіонерки. Фото: скрін youtube
Пенсіонерки. Фото: скрін youtube

З 1 квітня в Україні перерахували мінімальну пенсію для громадян віком від 65 років, які мають щонайменше 35 та 30 років страхового стажу для чоловіків та жінок відповідно. Ця категорія пенсіонерів отримуватиме на 280 гривень більше.

"Для такої категорії громадян мінімальний розмір пенсії встановлюється у розмірі 40% від мінімальної заробітної плати. Тобто на сьогодні ця сума становить 3200 гривень. Розмір підвищення складе 280 гривень", - заявив чиновник ПФУ.

Популярні новини зараз
Російський слід у київському метро? Українці знайшли те, чого не очікували на 3 роки війни До 500 гривень повернеться на картку: ПриватБанк порадував приємним сюрпризом Немає грошей – не аргумент: як карають українців за невчасну оплату комуналки Доведеться працювати або жебракувати: 60-річні українці можуть залишитися без пенсії
Показати ще

Отримання пенсії. Фото: скрін youtube
Отримання пенсії. Фото: скрін youtube

У ПФУ нагадали, що цього разу перерахунок пенсій пов'язаний зі зростанням мінімальної заробітної плати, яке цього року відбувається вже вдруге. Ще у квітні проводиться автоматичний перерахунок виплат пенсіонерам, які продовжують працювати.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, добровільні пенсійні внески: скільки коштуватиме місяць стажу з 1 квітня.

Також наш портал інформував, не лише втратите стаж, а й не отримаєте пенсію: у ПФУ попередили українців – перевірте уважно.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, пенсії легко можна збільшити: у ПФУ розповіли про унікальну можливість для людей похилого віку.