Клієнти Нової пошти періодично висловлюють своє незадоволення щодо роботи компанії, зокрема, у соціальних мережах часто зустрічаються відгуки про різні проблеми з доставкою та обробкою відправлень.

Однак, один з таких відгуків, опублікований у Facebook, виокремився особливою темою – екологічними аспектами діяльності компанії.

Відгук невдоволеної клієнтки "Нової пошти", скріншот: otzyvua
Відгук невдоволеної клієнтки "Нової пошти", скріншот: otzyvua

Користувач відзначив, що працівники Нової пошти упаковують деякі посилки в декілька пластикових пакетів, хоча це можна було б уникнути, просто переклеївши транспортну накладну.

Ця практика не тільки здається безглуздою, але й має серйозні наслідки для навколишнього середовища та фінансові. Користувач зазначив, що такий підхід до упаковки є безвідповідальним, особливо враховуючи великий обсяг перевезень Нової пошти на рік.

Популярні новини зараз
З 1 травня доведеться виживати без допомоги: кому перестануть виплачувати субсидію Пенсії пропонують підняти на 60%: щоб більше не перебиватися копійками Грошей немає, але їздити хочеться: автоблогер знайшов люксову "Славуту" у максимальній комплектації Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

Зазначивши це, він також висловив своє здивування тим, чому компанія не використовує графітові пакети, що було б більш екологічно та економічно вигідно.

"Нова пошта", скріншот: YouTube
"Нова пошта", скріншот: YouTube

Відповідь компанії на цю скаргу полягала в обіцянці розібратися у ситуації та в наданні промо-коду на доставку посилок.

Загалом, користувач закликав керівництво компанії прописати чіткий алгоритм дій для операторів та заборонити такий "додатковий" упаковку посилок.

Він також наголосив на тому, що його інтернет-магазин вже перейшов на використання графітових пакетів та запропонував ідею розробки послуги для партнерів з брендованими екологічними пакетами.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua це знову потрібно: "Нова Пошта" презентує круті "послуги" для часів блекаутів

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, товар може застрягти: українці страждають через зраду поляків