Українцям нагадали про важливу процедуру, ігнорування якої може стати причиною відмови у призначенні житлової субсидії. Про це повідомляється на facebook-сторінці АТ "Облтеплокомуненерго".

Комунальники нагадали про важливість актуалізації даних про власника та зареєстрованих у житлі осіб. Через застарілі дані Пенсійний фонд може відмовити у наданні субсидії.

Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube
Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube

"В ході оформлення державної допомоги на сплату житлово-комунальних послуг, органи соціального захисту звіряють інформацію про власників житла і зареєстрованих в ньому осіб з надавачами послуг. Тож застарілі дані можуть стати на заваді її отриманню", - попередили українців.

Щоб актуалізувати дані та позбавити себе можливих проблем, споживач повинен звернутися до постачальника комунальних послуг та надати відповідний документ.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня
Показати ще

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Для актуалізації даних можна надати:

  • довідку з ЦНАПу або ЖЕКу про склад сім'ї;
  • копію Витягу з Державного реєстру прав на нерухоме майно;
  • копію Свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, субсидії 2024 року: українцям доведеться оформлювати додаткові довідки, нові вимоги ПФУ.

Також наш портал інформував, що українці можуть втратити субсидію: про які зміни потрібно повідомляти ПФУ, щоб не було біди.

Крім того, ми писали, чим вища пенсія, тим менша субсидія: українців "порадували" після весняної індексації.