За останній тиждень великі мережі АЗС підвищили ціни на бензини та дизельне пальне на 2 гривні за літр. Прискорення подорожчання пов'язане зі зростанням відпускних цін іноземних заводів-виробників. Про це йдеться у матеріалі порталу enkorr.

Попередні тижні цінові коливання у сегменті автомобільного палива спостерігалися переважно на невеликих АЗС. Тепер своє слово сказали й національні преміум-мережі.

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

Так, за останній тиждень зростання цін на пальне помітно прискорилося – великі АЗС підняли вартість на 2 гривні. У мережі ОККО пояснюють, що подорожчання обумовлене новими цінами, за якими паливо купується у іноземних заводів-виробників.

Підвищення "верхньої планки" дало можливість піднятися ціновими сходами та представникам середнього цінового сегменту. Так, найактивніше зростання цін спостерігалося у мережах АЗС AMIC, Shell, BVS, UPG та "Автотранс".

Популярні новини зараз
"Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку "Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу
Показати ще

Ціни на пальне. Фото: enkorr
Ціни на пальне. Фото: enkorr

Загалом зростання цін на бензини та дизельне паливо склало від кількох копійок до 2 гривень, залежно від мережі.

Водночас актуальна середня вартість зрідженого газу становить 27,91 гривні за літр.

Ціни на автогаз. Фото: скрін Мінфін
Ціни на автогаз. Фото: скрін Мінфін

Цьому виду палива пророкували подорожчання через закриття кордону, але більш ніж через два тижні березня цінник тримається стабільно.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, АЗС переписали ціни на пальне: водіям є чому радіти.

Також наш портал інформував, будуть нові ціни: водіїв попередили про подорожчання палива – до чого готуватися.

Крім того, ми писали, весна принесе нові ціни на заправки: водіїв попередили, як зміниться вартість пального в березні.