Всього декілька тижнів тому пройшла масштабна індексація пенсій для українців, але невдовзі пенсіонерам знову піднімуть виплати. Втім, перерахунок матиме скромніші масштаби. Про це говориться у матеріалі "24 Каналу".

Пенсіонери у віці 65 років, які мають повний стаж – 35 років для чоловіків та 30 років для жінок, з квітня почнуть отримувати нові розміри виплат.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Відповідно до законодавства, ця категорія громадян не може отримувати пенсії менше ніж 40% від мінімальної заробітної плати по країні. Якраз у квітні "мінімалка" в Україні підніметься до 8 тисяч гривень. Таким чином, мінімальний розмір пенсії буде підвищено з 2840 до 3200 гривень.

Пенсіонер. Фото: скрін youtube
Пенсіонер. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

Це не єдина категорія пенсіонерів, яким у квітні встановлять нові розміри виплат. Також пенсії проіндексують українцям, котрі продовжують працювати після виходу на заслужений відпочинок. Перерахунок буде проведено з урахуванням їхнього оновленого страхового стажу.

Процедуру буде виконано в автоматичному режимі, тому пенсіонерам не потрібно додатково звертатися до органів Пенсійного фонду.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, одним підвищать, а іншим – ні копійки: хтось із пенсіонерів ризикує залишитися без виплат у квітні.

Також наш портал інформував, втратили стаж за одну мить: у Пенсійному фонді попередили українців – зробіть, щоб не залишитися без пенсії.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, чекатимете ще довше – про гроші і не мрійте: Пенсійний фонд закликав зробити це вже зараз.