Нумізмати дуже цінують рідкісні українські монети і часом готові віддавати за них значні суми. Наприклад, 2 копійки 2010 року на аукціоні продали майже за 550 доларів. Про це свідчать дані на спеціалізованому ресурсі Violity.

Колекціонери не втрачають інтересу до рідкісних українських монет та нерідко на аукціонах віддають дуже дивовижні суми. Наприклад, на торгах засвітилася монета номіналом 2 копійки 2010 року. У процесі "боротьби" за копійку покупці зробили 98 ставок та підняли цінник до 21 101 гривні або майже 550 доларів.

Монети. Фото: скрін youtube
Монети. Фото: скрін youtube

Бажання нумізматів отримати монету за всяку ціну обумовлено її колекційною особливістю. Вона була викарбувана на заготівлі під 10 копійок і має незвичайний золотистий колір.

Цінна монета. Фото: violity
Цінна монета. Фото: violity

Популярні новини зараз
Тарифи "душать" українців із новою силою: які комунальні послуги подорожчали найбільше Світло буде відсутнє по 20 годин на добу: експерт попередив про найгірший сценарій Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

Що ще відомо про монету:

  • виготовлена ​​з алюмінієвої бронзи;
  • важить 1,7 грама.

Цінна монета. Фото: violity
Цінна монета. Фото: violity

Наголошується, що монета продавалася в колекційному стані, але при цьому мала помітний дефект - зверху обідок занадто масивний і випирає, а знизу витончується. Втім, це не завадило власнику виторгувати дуже солідну суму.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, вам знадобиться магніт: перевірте монети у гаманці – деякі можуть принести 35 000 гривень.

Також наш портал інформував, джекпот у вашому гаманці: за які монети колекціонери можуть заплатити понад 20 тисяч гривень.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, банкноти у вашому гаманці можуть виявитися в рази дорожчими від номіналу: які сильно цінуються колекціонерами.