Денис Шмігаль, прем'єр-міністр України, зробив заяву про можливі зміни для наших співвітчизників, які перебувають за кордоном. Його ідея полягає в тому, щоб не тільки забезпечувати безпеку, а й мотивувати фінансово тих, хто вирішить повернутися додому пізніше.

Прем'єр підтримав ідею президента Володимира Зеленського і запропонував використати гроші від міжнародних партнерів для стимулювання внутрішнього повернення.

Українці, фото zelenskiy_official/instagram
Українці, фото zelenskiy_official/instagram

Замість відправлення фінансів на зовнішні програми для біженців пропозиція спрямована на пряму підтримку в Україні.

Цей підхід викликає інтерес, оскільки він фокусується на внутрішніх потребах українців та стимулює створення умов, щоб залучити тих, хто залишив країну.

Популярні новини зараз
Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

"Спільно з партнерами працюємо над стимулами для повернення українців. Стимул №1 – це безпека, чого хочуть українські сім'ї, жінки, діти, які перебувають за кордоном", – зазначив глава уряду.

Війна в Україні, скріншот: Youtube
Війна в Україні, скріншот: Youtube

Це нововведення віщує зміни у стратегії держави та ставить акцент на підтримку наших громадян у скрутний час.

Очікується, що такі заходи створять сприятливі умови для повернення українців, надаючи стимули не лише емоційним, а й матеріальним, для переосмислення вибору місця проживання на користь все-таки України.

Раніше ми писали про те, що пенсіонерам надали термін до 31 березня, інакше не буде виплат

Крім того, Знай.ua повідомляв, що по 50 гривень із пенсіонера: абоненти Vodafone скаржаться на безпідставне списання грошей

Також наш портал інформував, що у країнських біженців у ЄС змусять працювати за копійки: все через їхню лінь.