ПриватБанк надасть клієнтам нульовий тариф на послуги протягом року. Хто зможе непогано заощадити, розповіли на сторінці банку у соціальній мережі facebook.

ПриватБанк регулярно надає клієнтам різні бонуси та вигідні пропозиції для економії. На цей раз порадували підприємців. Цій категорії клієнтів доступний пільговий тариф на послуги.

ПриватБанк. Фото: скрін youtube
ПриватБанк. Фото: скрін youtube

Так, бізнес-клієнти, які до червня відкриють у Приваті зарплатний проєкт, зможуть протягом року не платити за обслуговування.

"Підприємці та компанії, які до початку червня 2024 року відкриють у банку новий зарплатний проєкт, отримають нульовий тариф на розрахунково-касове обслуговування за зарплатним проєктом протягом року", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз
"Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

У "Приваті" зазначили, що більш як половина українського бізнесу виплачують зарплату через сервіси банку. Підприємці можуть контролювати платежі, редагувати зарплатну відомість та здійснювати інші функції за допомогою програми "Приват24 для бізнесу".

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, ПриватБанк зробив важливе оголошення: стосується всіх власників платіжних карток.

Також наш портал інформував, діятиме лише до 1 квітня: клієнтів "Ощадбанку" попередили про важливі зміни.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, комуналку сплатили – борг залишився: ПриватБанк неправильно зараховує платежі українців.