Для всіх наших дорогих і шанованих читачів, які під час походу в магазин або на ринок уважно стежать за змінами цінників на головні продукти харчування, є ціла низка дуже важливих новин. Справа в тому, що великі українські супермаркети оновили цінники на популярні овочі.

На початку березня у магазинах змінилися цінники на часник, цибулю та моркву. В Україні з настанням весни традиційно зростають ціни на овочі минулого сезону. Ціни на часник б'ють усі рекорди.

Про це стало відомо завдяки інформації від аналітиків моніторингового сервісу GoToShop.

Ціни на овочі. Фото: скрін youtube
Ціни на овочі. Фото: скрін youtube

Вартість моркви

Найдешевше овоч пропонують у мережі Ашан – 10,90 грн./кг. По 11,50 грн/кг моркву можна купити в мережі ЕКО Маркет, а по 11,90 грн/кг – у Форі. У Сільпо встановлено ціну 12,10 грн./кг, а в Новусі – 11,89 грн./кг.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати
Показати ще

Ціни на моркву, скріншот: gotoshop
Ціни на моркву, скріншот: gotoshop

Вартість цибулі

Цибулю в торгових мережах продають за цінами від 15,00 грн./кг. Таку вартість встановлено в Ашані. У ЕКО Маркеті цибулю продають по 15,99 грн/кг, у Новусі – по 16,49 грн/кг.

Ціни на цибулю, скріншот: gotoshop
Ціни на цибулю, скріншот: gotoshop

Вартість часнику

Простий часник продається у другому тижні березня за 1 кг у супермаркетах "Сільпо" по 139,00 грн., а ось у магазинах мережі "Фора" по 159,00 грн.

Ціни на часник, скріншот: gotoshop
Ціни на часник, скріншот: gotoshop

Нагадаємо, готуйтеся платити більше: як розорить українців підступний удар поляків.

Раніше повідомлялося, що мережі АЗС можуть підняти ціни в березні: подорожчання "вистрілить" вже цього тижня.

Також, голодувати не будемо: крупи, яйця та сардельки змінилися в ціні, скільки доведеться заплатити.