Українці до 15 березня можуть подати заявку на фінансову допомогу. Розмір виплати становить 3600 гривень на особу протягом трьох місяців. Про це йдеться на facebook-сторінці CARE.Ukraine.

Міжнародна гуманітарна організація CARE спільно з Консорціумом реагування здійснює реєстрацію на виплату матеріальної допомоги мешканцям Оріхівської міської територіальної громади Запорізької області.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Загальна сума допомоги складає 10 800 гривень на кожного члена сім'ї. Виплата нараховується поетапно, протягом 3-х місяців – по 3600 гривень. Отримати матеріальну підтримку можуть особи з реєстрацією за постійним місцем проживання, так і ВПО, але за умови, що останні виплати від міжнародних організацій отримували до січня 2024 року.

Крім того, претенденти на виплати мають відповідати критеріям уразливості:

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться
Показати ще
  • люди похилого віку;
  • сім'ї, в яких є вагітні або жінки, що годують;
  • сім'ї, у яких є особи з хронічними захворюваннями;
  • багатодітні сім'ї;
  • сім'ї, в яких є особи з інвалідністю 1 та 2 групи;
  • неповні сім'ї - один батько або одинока мати;
  • сім'ї з пошкодженим чи зруйнованим житлом.

Українці, фото: Знай.ua
Українці, фото: Знай.ua

Як отримати допомогу?

Реєстрація буде проводитись до 15 березня у місті Оріхів. Претенденту потрібно з'явитися особисто для подання заявки. Деталі отримання виплат можна уточнити за телефоном гарячої лінії CARE для довідок: 0800300960.

Раніше портал Знай повідомляв, соцвиплати від держави чи допомогу благодійників: українців попередили, як не залишитися з порожнім гаманцем.

Також наш портал інформував, сім'ям українців виплатять майже по 20 тисяч гривень: хто отримає і на що можна витратити.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, українцям обіцяють одноразову матеріальну допомогу: у кого в гаманцях додасться купюр.