Українці похилого віку, а також кілька категорій громадян, можуть отримати матеріальну допомогу на проживання. Програму підтримки запустив БФ "Посмішка ЮА" у партнерстві з JERU. Про це йдеться у матеріалі порталу to4ka.fun.

Претендувати на фінансову підтримку від благодійного фонду можуть внутрішньо переміщені особи з Мелітополя, які мешкають у Запорізькій області. Крім того, потрібно відповідати критеріям уразливості.

Українці. Фото: скрін youtube
Українці. Фото: скрін youtube

Кому дадуть допомогу:

  • літнім українцям віком від 59 років;
  • багатодітним сім'ям;
  • особам з інвалідністю;
  • одиноким матерям чи батькам;
  • сім'ям, у складі яких є вагітні жінки чи діти віком до 2 років.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Платіжки ігнорувати не варто: за борги по комуналці блокуватимуть зарплатні картки Подорожчає одна з критично важливих комунальних послуг: який тариф хочуть встановити Комунальники встановлюють нові тарифи з 1 травня: кому приготуватися до подорожчання Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках
Показати ще

Умови отримання допомоги:

  • наявність довідки ВПО та фактичне проживання у Запоріжжі;
  • місце реєстрації – м. Мелітополь;
  • людина не отримувала протягом останніх 120 днів матеріальної допомоги.

Для отримання виплати необхідно пройти попередню реєстрацію, яка проводиться в онлайн-режимі. Форму можна заповнити за цим посиланням. Після цього представники проєкту зв'яжуться із претендентом на допомогу та повідомлять дату та місце, куди потрібно з'явитися з необхідними документами для оформлення допомоги.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, сім'ям пенсіонерів допоможуть грошима: як отримати 4500 грн на банківську картку.

Також наш портал інформував, українцям безкоштовно дають великі упаковки продуктів, але треба повірити в Бога: як стати в чергу.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, з незаможного зроблять бізнесмена: українці можуть отримати від держави солідну допомогу.