Серед старих українських монет часом трапляються екземпляри, які цікаві колекціонерам настільки, що вони готові віддавати навіть десятки тисяч гривень. Як виглядають цінні копійки показали фахівці ресурсу "Монети-ягідки".

Нелегко повірити, але монета номіналом 1 гривню може принести фантастичні суми. Деякі екземпляри можуть оцінюватись як у кілька тисяч, так і у десятки тисяч гривень.

Монети. Фото: скрін youtube
Монети. Фото: скрін youtube

Так, 1-гривневу монету 1992 року різновиду 1.1ААг може бути продано за ціною від 10 до 20 тисяч гривень. Дізнатися цінну копійку можна гуртом - він гладкий, без написів. Зазначається, що при карбуванні монети не було інструменту для нанесення напису на гурт, тож грошовий знак вийшов із такою особливістю.

Цінна монета. Фото: monety-yagidky
Цінна монета. Фото: monety-yagidky

Популярні новини зараз
"Гвалтували таких як я": українська трансгендерка вдавала вагітну та ростила бороду, щоб урятуватися від "руського миру" Надбавку дадуть після звернення до ПФУ: хто з пенсіонерів може стати багатшим на 900 грн До 500 гривень повернеться на картку: ПриватБанк порадував приємним сюрпризом В Україні почнуть готувати школярів до реального життя: скасовують 11-річку та змінюють предмети
Показати ще

Непогано заробити можливо і на інших монетах на 1 гривню. Наприклад, копійка 1995 року різновиду 1БАг може поповнити гаманець власника приблизно на 7-9 тисяч гривень. Відмінна риса - також гладкий гурт.

Цінна монета. Фото: monety-yagidky
Цінна монета. Фото: monety-yagidky

Водночас до 5 тисяч гривень можуть заплатити за 1-гривневу монету 2001 року. Різновид 1АДг має гладкий гурт без написів. Однак часто такі монети підробляють аферисти, спилюючи написи на гурті. Оригінал можна визначити за такими параметрами: вага 6,8 г, діаметр 26 мм.

Цінна монета. Фото: monety-yagidky
Цінна монета. Фото: monety-yagidky

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, одна монета вирішить фінансові проблеми: як виглядають 5 копійок, які оцінюються у 200 доларів.

Також наш портал інформував, тисячі гривень за "нестандартні" монети: які українські копійки цікавлять колекціонерів.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, загляньте у свої скарбнички та старі гаманці: забуті копійки можуть принести майже 5 тисяч гривень.