Паперові платіжки за доставку газу можуть надходити українцям із затримкою, через що є ризик прострочити оплату комуналки. Щоб таких неприємностей не траплялося, фахівці компанії "Газмережі" дали корисну пораду.

В умовах повномасштабної війни існує можливість затримки доставки паперових платіжок за газ. Наприклад, їх можуть не встигнути надрукувати через перебої електроенергії або з доставкою затримається листоноша.

Платіжки. Фото: скрін youtube
Платіжки. Фото: скрін youtube

Водночас за прострочення оплати комуналки в Україні вже дозволили нараховувати штрафи та пеню, тому споживачі намагаються своєчасно проплачувати послуги.

Щоб уникнути непорозумінь та не витрачати нерви в очікуванні паперової платіжки, газовики радять споживачам освоїти особистий кабінет, де електронні рахунки формуються до 10 числа щомісяця. Платіжку за бажанням можна роздрукувати і сплатити в банку чи на пошті, або ж у кілька кліків в онлайн-режимі.

Популярні новини зараз
Від 302 до 1402 гривні на місяць: за що в березні українці платитимуть більше "Газмережі" попередили споживачів про зміни: платити треба по-новому Нові тарифи з 1 березня: українців попередили про подорожчання проїзду у тролейбусах Українцям виплатять одразу 10 пенсій
Показати ще

Доставка газу. Фото: скрін youtube
Доставка газу. Фото: скрін youtube

"До речі, зареєструвавши особистий кабінет, у вас відпаде потреба чекати паперову квитанцію. У особистому кабінеті вони будуть доступні вже до 10 числа кожного місяця", - проінформували споживачів.

Раніше портал Знай повідомляв, від збільшених платіжок до аварії: газовики попередили про наслідки популярного порушення.

Також наш портал інформував, комунальники назвали головні ознаки, що лічильник час змінювати: повинен знати кожен споживач.

Крім того, ми писали, завжди під контролем: "Газмережі" поділилися секретами управління лічильником.