Виявилось, що справедливість є і можна "зламати систему". Так зробив чоловік з Чернігівської області довівши, що борги, які нараховувались газовою компанією були липовими.

Прилуцький районний суд Чернігівської області зобов’язав "Чернігівгаз" списати борг чоловіка в 42 тисячі гривень та заплатити йому моральну компенсацію у розмірі 50 тисяч гривень.

Судове засідання. Фото: скрін Ютуб
Судове засідання. Фото: скрін Ютуб

Чоловіку вдалося довести, що нараховані борги були незаконними і через це до його дому не підключали газ.

У рішенні суду йдеться про те, що компанія після заміни газового котла не стала підключати до нього газ. Натомість у чоловіка вимагали виплатити борг у розмірі понад 40 тисячі гривень. Ця сума була нарахована заднім числом після проведення нібито перерахунку. Чоловікові, щоб довести відсутність боргу та підключити газ до будинку, довелося звернутись до суду. До слова, вже на той момент почався опалювальний сезон і будинок міг опалюватись тільки газом.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Опалення. Фото: скрін youtube
Опалення. Фото: скрін youtube

Позов споживача був повністю задоволений. Судом було ухвалене рішення, що нарахування боргу у розмірі більше ніж 42 тисячі гривень абсолютно незаконне. Компанія зобов’язана не тільки підключити газ до будинку та списати борг, але і заплатити чималу суму моральних збитків. "Чернігівгаз" має не лише заплатити постраждалому 50 тисяч гривень компенсації, а й оплатити всі судові витрати.

Нагадаємо, портал Знай, інформував 75 гривень за куб і вище: українцям показали, як можуть змінитись ціни на воду

Раніше на порталі Знай повідомлялося, зимова субсидія для українців: як швидко дізнатися про призначення виплат

Також, наш портал інформував, нові тарифи на теплоенергію: кого торкнуться зміни