Здійснення дій щодо участі в акціях, очікування обіцяних виплат та несподівана відсутність фінансового заохочення — ситуація, з якою зіткнулася клієнтка ПриватБанку. Після активної участі в акції "Готівку на касі знімай - 50 гривень забирай", вона була приголомшена тим, що обіцяна виплата так і не надійшла.

І це перший випадок, коли клієнти висловлюють свої скарги на подібні ситуації. Коментарі були опубліковані на порталі Міністерства фінансів.

Претензія звучить просто: вона виконала всі вимоги, як підтвердили представники банку, але обіцяна виплата так і не надійшла. Клієнти чекають на відшкодування за виконані умови, але стикаються з несподіваними тонкощами правил акції, пов'язаними з особистим запрошенням від банку.

ПриватБанк, фото: скріншот з YouTube
ПриватБанк, фото: скріншот з YouTube

Дівчина звернулася до банку із запитанням про причини такого обігу подій. Оператор призвів до обговорення правил акції, згадавши необхідність отримання особистого запрошення для участі. Проте в жодному з офіційних документів ця інформація не була виділена.

Популярні новини зараз
Тарифи "душать" українців із новою силою: які комунальні послуги подорожчали найбільше Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

Відгук про ПриватБанк / фото: скріншот Мінфін
Відгук про ПриватБанк / фото: скріншот Мінфін

Це змушує задуматися: навіщо банк залучав клієнтів до процесу реєстрації, надсилання кодів та повідомлень, якщо право на участь виявилося лише тим, хто отримав особисте запрошення?

Відгук про ПриватБанк / фото: скріншот Мінфін
Відгук про ПриватБанк / фото: скріншот Мінфін

Офіційна відповідь банку, озвучена оператором, підтвердила, що виплата передбачена для власників карток Mastercard від ПриватБанку, які отримали запрошення на участь і виконали умови акції.

Таким чином, дівчина зіткнулася з непорозумінням правил участі в акції та відсутністю згадки про особисте запрошення як обов'язкову умову для заохочення. Ситуація порушує питання про прозорість та однозначність умов участі в акціях банківськими клієнтами.

Раніше стало відомо, підсовують тільки "сміття" – клієнти "ПриватБанку" скаржаться на стан доларових купюр

Також портал Знай.ua сповіщав про те, що ПриватБанк роздасть українцям новорічні подарунки: встигнути потрібно до 31 грудня

Крім того, ми писали, "Надалі буде непросто": експерт пояснив чого очікувати від курсу долара в Україні