Пенсіонерам дадуть додатковий шанс пройти фізичну ідентифікацію та зберегти свої виплати. Про це йдеться facebook-сторінці Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Українські пенсіонери, які одержують виплати через "Ощадбанк", зобов'язані пройти ідентифікацію до 31 грудня 2023 року. Втім, у цей термін пройти процедуру виходить не у всіх одержувачів пенсій.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

У зв'язку з цим було розроблено постанову Кабміну про продовження терміну проходження фізичної ідентифікації одержувачів пенсійних виплат. Найближчим часом його буде винесено на розгляд уряду.

Передбачається, що пенсіонерам дадуть три додаткові місяці на проходження обов'язкової процедури. Втім, це стосуватиметься лише літніх громадян зі статусом ВПО.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Лише встигай підставляти кишені: українцям пропонують солідні гроші від благодійних організацій - куди звертатися "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

"Ощадбанк". Фото: скрін youtube
"Ощадбанк". Фото: скрін youtube

"Зокрема, пропонується продовжити строк здійснення фізичної перевірки осіб в Ощадбанку до 1 квітня 2024 року. Це стосується внутрішньо переміщених осіб, яких було взято на облік до 24 лютого 2022 року", - йдеться у повідомленні відомства.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, ідентифікація пенсіонерів: що потрібно зробити, щоб не втратити виплати.

Також наш портал інформував, очікування пенсійного посвідчення: у ПФУ розповіли, скільки часу це займе.

Крім того, ми писали, українцям радять одразу знімати пенсію з банківських карток - пропадуть гроші, а повернути буде складно.