Перехід газових компаній під контроль держави – це значний крок у реформуванні газового сектору України. Ця ініціатива покликана зменшити вплив олігархів та забезпечити більш прозоре керування газовою інфраструктурою.

Українські газові розподільчі компанії продовжують переходити до контролю держави.

Тепер компанії "Рівнегаз", "Чернівцігаз" та "Запоріжгаз" офіційно перейшли у володіння НАК "Нафтогаз України",повідомило Міненерго.

Нафтогаз України
Нафтогаз України

Цей перехід збільшив загальну кількість обласних газових компаній, які перебувають під управлінням держави, до 22. Ініціатива стала частиною реформ, започаткованих Володимиром Зеленським, спрямованих на реструктуризацію газового сектору країни.

Популярні новини зараз
Мобілізація за новим законопроєктом: 4 категорії чоловіків, які не підпадуть під призов У київському метро готуються до серйозних змін: українці чекали на це роками Від 302 до 1402 гривні на місяць: за що в березні українці платитимуть більше Індексація торкнеться не лише пенсій: коли українці отримають підвищену зарплатню
Показати ще

Одночасно з цим проектом відомство попереджає українців про необхідність уважної перевірки реквізитів при сплаті рахунків, оскільки вони можуть змінитися. Перед переказом коштів рекомендується ретельно перевірити всю інформацію, щоб уникнути труднощів із поверненням коштів.

Важливо, що ці три компанії, які перейшли під контроль держави, обслуговують майже мільйон клієнтів. У жовтні-листопаді також під контроль держави потрапили інші компанії, включаючи "Волиньгаз", "Чернігівгаз" та "Закарпатгаз".

Ці кроки спрямовані на зміцнення управління газовою інфраструктурою країни та забезпечення стабільності в енергетичному секторі в період складної внутрішньої та зовнішньої ситуації.

Нагадаємо, до 100% знижки на світло, газ та опалення: хто може оформити

Раніше ми писали про те, що чекати на індексацію не доведеться: деякі пенсіонери отримають підвищені виплати

Портал Знай.ua розповів, як не "влипнути" на кругленьку суму: нахабна схема, про яку потрібно знати власникам газового лічильника