Приватбанк заблокував рахунок клієнтки на який на законодавчому рівні заборонено накладати арешти.

Клієнтка ПриватБанку користувалася карткою "єПідтримка" та отримувала на неї соціальну допомогу.

Та незважаючи на цей факт Виконавча служба винесла постанову про арешт коштів боржника, а ПриватБанк виконав розпорядження і заблокував доступ до цього рахунку.

Українці. Фото: скрін youtube
Українці. Фото: скрін youtube

Скаргу опублікували на порталі Мінфін у розділі відгуків.

Популярні новини зараз
Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку "Вирішили під шумок стягувати бабло": на "Укрпошті" з'явилася додаткова плата за посилки Терміново покладіть пляшки з водою в морозилку та отримайте менший рахунок за комуналку: як це працює Батареї будуть давати відчутно більше тепла: три лайфгаки, які не дадуть замерзнути взимку
Показати ще

Користувачка, зареєстрована під ніком Olunka19862402, розповіла про недотримання банком законодавства України, де сказано, що не можна накладати арешт на грошові кошти, які містяться на рахунках зі спеціальним режимом використання.

Мова, зокрема, про рахунок-картку "єПідтримка", на яку зараховують виключно соціальну допомогу.

Українці. Фото: скрін youtube
Українці. Фото: скрін youtube

Клієнтка банку має статус внутрішньо переміщеної особи та отримувала на картку допомогу від держави.

Але не може користуватися коштами соціальної допомоги, адже ПриватБанк цю карту заблокував.

"Рахунок "єПідтримка", як і кошти, що надходять на нього за державною цільовою програмою виплат ВПО, не підлягають арешту. Таким чином, Приватбанк неправомірно наклав арешт на соціальну картку, всупереч ЗУ та ігноруючи формулювання п.1 Постанови ДВС щодо виключення рахунків, передбачених законодавством", – зауважила жінка.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що українці скаржаться на незвичайний збій у банкоматах ПриватБанку: грошей можна недорахуватися.

Також наш портал інформував, що з доларами почнеться справжній квест: ПриватБанк видає непридатні купюри, які підлягають інкасо.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, клієнтка Ощадбанку вважає, що банк обманює людей за кордоном: гроші з картки зняли без її згоди.