В Україні в 1996 році було викарбувано невеликий тираж монет номіналом 1 копійка для річного набору НБУ.

Проте 1 копійка 1996 року зустрічалася у наборах, іноді її знаходили у зверненні. За такі монети наразі готові платити до 3000 грн. Загалом усі 1 копійки 1996 року є цінними.

Монети. Фото: Youtube
Монети. Фото: Youtube

"Тираж був невеликий, чим пояснюється висока ціна монети", – пояснюють експерти проєкту

Популярні новини зараз
Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ "Дуже багато брехні...": мольфар прозрів і розповів, коли українські захисники вийдуть до моря "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що
Показати ще

Фахівці попереджають: монети з обігу коштують дешевше, ніж копійки із набору. Якщо ви не можете розрізнити їх, слід звернутися до фахівців, це допоможе уникнути помилок або обману.

Загалом відомі два різновиди копійки 1996: 1БА та 1БВ. Друга монета дорожча:

Відрізняються різновиди за реверсом. Так:

  • на 1БА зображено великі ягоди, в гронах №7 та 8 хвостик примикає;
  • 1БВ – маленькі ягоди, у гронах №7 та 8 хвостик не примикає.

В Україні є кілька варіантів де продати цінні монети. Найпопулярніші – спеціалізовані онлайн-аукціони, наприклад, "Віоліті", форум "ІТК" та ін.

Нагадаємо, ми писали, що від 1 копійки до 1 гривні: українцям показали монети, за які колекціонери готові щедро платити.

Як повідомляв "Знай.ua" "скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші.

Також "Знай.ua" інформував, які речі краще не піднімати на вулиці, щоб не викликати лиха: енергетика може вас "підкосити".