Нажаль війна припинила діяльність багатьох компаній, та незважаючи на усі складнощі що переживає зараз бізнес, держава намагається підтримувати підприємців привабливими умовами кредитування.

"ПриватБанк", скріншот: YouTube
"ПриватБанк", скріншот: YouTube

Так, в Україні підприємці можуть отримати кредит для розвитку бізнесу по програмі державної фінансової підтримки "5-7-9%"

Завдяки цій програмі бізнес зможе розраховувати на компенсацію частини кредитного навантаження, а саме 5, 7 чи 9 відсотків. Розмір компенсації залежить від кількості робочих місць, які створять підприємці.

Доступ до програми надає українцям і Приватбанк.
Але працівники одного з відділень в Івано-Франківську відмовили клієнтці в оформленні через її місце реєстрації.

Скаргу опублікували на порталі Мінфін у розділі відгуків.

Популярні новини зараз
Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

Жінка має довідку внутрішньо переміщеної особи, оскільки народилась та довгий час мешкала у Луганській області. Після початку війни жінка переїхала жити в Івано-Франківськ. Там вона відкрила власне підприємство, працює як ФОП та регулярно сплачує податки до державного бюджету.

Щоб розширити свій бізнес клієнтка вирішила скористатися державною програмою надання кредитів, тож звернулася до відділення ПриватБанку за консультацією і допомогою в оформленні.

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

Втім клієнтці відмовили тільки через те, що вона має прописку на території Луганської області. Той факт, що жінка зареєструвала ФОП у Івано-Франківській області не хвилював працівників банку.

"Мені відмовили в отриманні кредиту, посилаючись на те, що я з Луганської області, попри наявність статусу ВПО та реєстрацію підприємництва в Івано-Франківській області. Виникає питання, чому державний банк обмежує право громадянина України в доступі до державних програм? Блокує можливості розвитку бізнесу, створення нових робочих місць?", – зауважила жінка.

Нагадаємо, зняти гроші з картки буде неможливо: ПриватБанк запроваджує важливе оновлення з 1 червня

Як повідомляв "Знай.ua", це така допомога ЗСУ? В українських військових з банківських карток постійно знімають по 8 гривень