Українці масово виїхали до Польщі ще на початку повномасштабного вторгнення рф, але пенсії їх не позбавили. Фахівці розповіли, як ці виплати можна легко перевести за кордон.

Про це пише портал ukrainianinpoland. Ті українці, яким приходили пенсійні виплати на банківську картку, нічого не потрібно міняти. Допомога від держави, як і раніше, надходитиме у такий спосіб у повному обсязі, навіть якщо людина перебуває в Польщі.

Пенсіонерка з телефоном, фото пл.вгороде
Пенсіонерка з телефоном, фото пл.вгороде

Пенсіонери можуть витрачати свої гроші на власний розсуд на всій території польської держави. Однак ті, хто отримував пенсію готівкою, повинні пройти процедуру переказу виплат.

Існує два способи отримання пенсії в Польщі: на банківський рахунок або міжнародним переказом.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 25 вересня - 1 жовтня для всіх знаків Зодіаку: перешкоди Левів, помилка Скорпіонів та пауза Риб Клієнт "Привату" виявив борг на картці без кредитного ліміту: з'явився містичним чином Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Таким людям необхідно звернутися з відповідною заявою до Пенсійного Фонду через веб-портал. Там слід обрати розділ "Внесення змін до пенсійної справи", а далі "Заява про зміну способу виплати пенсії". Українці мають вказати всі свої дані та прикріпити скан-копії паспорта, ІПН, реквізитів банку. Заява підписується електронним підписом для підтвердження особи.

Гроші. Фото: Youtube
Гроші. Фото: Youtube

Раніше ми писали про те, що ПриватБанк звернувся з важливим попередженням: можна втратити всі гроші

Як повідомляв Знай.ua, доведеться розщедритися не тільки на черешню по 1200 грн: скільки коштують популярні ягоди в супермаркетах.

Також портал Знай.ua писав, що українців готують до того, що тариф на світ 2,8 грн/кВт-година це дуже мало: "Повторюю всоте"