Для всіх наших шановних читачів, які під час походу до магазину чи ринку уважно стежать за цінниками на головних продуктах харчування, є дуже важливі новини. Справа в тому, що великі українські мережі супермаркетів оновили ціни на вершкове масло, сир та молоко.

Зазначимо одразу, що під кінець травня ціни на вершкове масло, на яке так чекали багато українців, почали потроху знижуватися.

Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від оглядачів економічного порталу Minfin, пише "Хвиля".

Молочка, скріншот: YouTube
Молочка, скріншот: YouTube

Вартість вершкового масла

Згідно з відкритою інформацією, станом на 26 травня середня вартість вершкового масла бренду "Яготинське" 73% порівняно з минулим місяцем знизилася з 69,99 грн до 66,42 грн за 200 грам.

Популярні новини зараз
Соціальна допомога замість пенсії: кому вона дістанеться Українських чоловіків можуть "повернути" додому вже зовсім скоро: від мобілізації не сховатися "Мобільне рабство": абоненти Vodafone не витримують систематичного подорожчання послуг Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф
Показати ще

Ціни на вершкове масло, скріншот: Minfin
Ціни на вершкове масло, скріншот: Minfin

Вартість молока

Продукт, без якого і не було б відділу "молочки" – молоко змінилося в ціні залежно від торгової марки. Зокрема молоко торгової марки "Яготинське" 2,6% подешевшало з 39,82 грн до 37,36 грн за 900 мл. А ось "Простоквашино" 1%, навпаки, побільшало з 38,79 грн до 39,10 грн за 900 мл.

Ціни на молоко, скріншот: Minfin
Ціни на молоко, скріншот: Minfin

Вартість сиру

Підскочив цінник і на сир марки "Простоквашино" з 65,97 до 67,76 грн за 300 грам. При цьому цінник на нього коштує від 64,90 грн (Варус) до 70,62 грн (Метро).

Ціни на сир, скріншот: Minfin
Ціни на сир, скріншот: Minfin

Нагадаємо, дешевше корову прогодувати: українські магазини оновили ціни на молоко, кефір та сметану.

Раніше повідомлялося, невелике, але приємне здешевлення: супермаркети змінили ціни на гриби та популярний овоч.

Також, задоволення, яке влетить у копійчину: в Україні різко подорожчали популярні м'ясні продукти.