Клієнти Нафтогазу мають пам'ятати, що сплачувати за розподіл газу потрібно по-новому, увагу приділити новим реквізитам для оплати.

Зміни стосуються клієнтів місцевих облгазів, які перейшли в управління до філії Нафтогазу. Про це розповіли у департаменті комунікацій ТОВ "Газорозподільні мережі України".

Платіжка за газ. Фото: скрін youtube
Платіжка за газ. Фото: скрін youtube

Станом на зараз це такі облгази, як:

  • Харківміськгаз.
  • Харківгаз.
  • Криворіжгаз.
  • Дніпрогаз.

Після зміни оператора з газорозподілу, громадянам під час оплати за послугу, потрібно звернути увагу на розрахунковий рахунок.

Популярні новини зараз
Потужна магнітна буря накриє Землю у найближчий час: штормити буде 3 дні Переселенцям вирішили підняти виплати, але пощастить не всім: хто отримуватиме більше Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає
Показати ще

Платіжка. Фото: скрін youtube
Платіжка. Фото: скрін youtube

"Коректні реквізити оприлюднюються на сайтах і в соціальних мережах підприємств в регіонах, а платформи для прийому оплати автоматично оновлюються у зв’язку з розширенням ліцензійної діяльності. При цьому, особові рахунки клієнтів залишаються без змін", — зазначили в компанії.

Повідомляти показники газових лічильників потрібно щомісяця з 1 по 5 число, через сервіси my.gas.ua.

Клієнти Нафтогазу сплачують 7,96 грн за куб. м. Найдешевші тарифи пропонує столичний постачальник газу "ЕРУ Людям" – 7,7грн за куб м. Найвища ціна у ТМ "Світло Газ" — 9,99 грн за куб м.

Нагадаємо, ми писали, що в Україні вирішити конфлікт із постачальником газу: відключення, лічильники та відсутність власника житла.

Як повідомляв "Знай.ua" не заробили стажу-держава допоможе: пенсіонери зможуть отримувати соціальну пенсію.

Також "Знай.ua" інформував, дешевше корову прогодувати: українські магазини оновили ціни на молоко, кефір і сметану.