Попри те, що опалювальний сезон завершився нещодавно, експерти рекомендують вже зараз думати про запаси дров на зиму.

Вони обґрунтовують свою думку тим, що ніхто не знає, якими будуть осінь і зима, також важко спрогнозувати ситуацію на фронті. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Дрова, скріншот: YouTube
Дрова, скріншот: YouTube

Загартовані та навчені попереднім досвідом українці можуть завчасно подбати про купівлю деревини, щоб у період нестачі й підвищеної вартості не думати, де знайти потрібний ресурс.

"Середня ціна дров твердолистих порід на сьогодні становить 1 300 гривень за м/куб. Якою буде ціна восени, ніхто не знає, спрогнозувати вкрай складно", – заявив головний інженер філії

Популярні новини зараз
Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі "Без відома підключаються платні послуги, і знімаються кошти": обурені українці скаржаться на "Київстар" "Нічого не змінилося": українці заправляють автівки білоруським паливом Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки
Показати ще

Лісники вже підрахували, що станом на травень вдалося реалізувати приблизно третину торішнього обсягу. Це означає, що українці вирішили не баритися і накопичити дрова, поки немає ажіотажу. Водночас рекомендація купити деревину раніше хороша ще й тому, що колоди встигнуть висохнути до сезону дощів.

Опалення дровами, скріншот з відео
Опалення дровами, скріншот з відео

Лісники вже підрахували, що станом на травень вдалося реалізувати приблизно третину торішнього обсягу. Це означає, що українці вирішили не баритися і накопичити дрова, поки немає ажіотажу. Рекомендація купити деревину раніше хороша ще й тому, що колоди встигнуть висохнути до сезону дощів.

Шпакович нагадав, що громадяни можуть скористатися перевагами Інтернету і замовити необхідний об’єм онлайн через портал "ДроваЄ".

Нагадаємо, ми писали, що війна війною, але кредит за розкладом: хто в Україні й досі може не платити "драконівські" відсотки.

Як повідомляв "Знай.ua" "Укренерго" дав пораду, як зекономити на оплаті за світло: "Дай відпочити".

Також "Знай.ua" інформував, українцям назвали "правильний" тариф на електроенергію – про 1,44 грн/кВт-год можна забути.