Частині українців доведеться добровільно відмовитися від соціальних виплат. Стосується це лише тих громадян, які виїхали за кордон і планують отримувати допомогу в країні перебування. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Українці, які тимчасово перебувають за кордоном, можуть отримувати соціальні виплати у країні перебування. Однак для цього їм доведеться відмовитись від соцдопомоги, яка була призначена в Україні.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

У Мінсоцполітики зазначили, що українці можуть відмовитися від соціальних виплат дистанційно і для цього потрібно лише написати заяву у довільній формі із зазначенням обов'язкових реквізитів:

  • назва органу соціального захисту населення, у якому українець перебуває на обліку;
  • ПІБ одержувача допомоги;
  • адреса зареєстрованого/задекларованого місця проживання/перебування
  • контактний номер мобільного телефону та адресу пошти (за наявності);
  • вказати вид одержуваної допомоги.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував Клієнт "Привату" виявив борг на картці без кредитного ліміту: з'явився містичним чином Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Готову заяву слід надіслати на адресу відповідального органу соціального захисту населення України - електронною поштою або засобами поштового зв'язку.

Раніше портал Знай повідомляв, українцям повернуть невиплачені пільги: у ПФУ пояснили, що зробити.

Також наш портал інформував, помилка Пенсійного фонду дорого обійдеться вам: юристи радять, на що звертати увагу.

Крім того, ми писали, українці можуть суттєво збільшити пенсію, але доведеться піти на "жертву": що потрібно зробити.