Один із трьох найбільших українських державних банків "ПриватБанк", який користується великою популярністю лише через те, що має велику мережу банкоматів та терміналів поповнення по всій країні, продовжує "дарувати" українцям неприємні ситуації.

Цього разу українець, який не є клієнтом банку, зізнався, що його поповнення у 1500 грн не хотіли повертати, оскільки він не є клієнтом банку. Проблема виникла тоді, коли термінал прийняв гроші, але на інший рахунок вони не надійшли, нібито через "технічний збій".

Про це стало відомо завдяки новому повідомленню незадоволеного українця на порталі Minfin у розділі для відгуків.

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

"Я клієнт іншого банку, оскільки терміналу мого банку немає поруч, користувався приватівським для поповнення свого карткового рахунку, до вчорашнього дня, доки не стався збій у терміналі, і я став заручником цього банку.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку
Показати ще

Гроші термінал забрав і все, далі дзвонить автомат і каже - у нас там збій ми можемо повернути вам гроші поповнивши мобільний (ви там що вср*ті? Навіщо мені мобільний на 1500 грн поповнювати) або можемо перевести вам на карту приват банку. Як я вище зазначив, я не клієнт приват банку і я не маю карти. Я згадав що у товариша є приват карта і тут виникла проблема – а як знову зробити, щоб цей автомат вам зателефонував? Проблема була в тому, що якщо ви не клієнт банку - ви не можете нікуди додзвонитися :)))).

І все, на цьому все, Приват банк змусив мене проти моєї волі стати їхнім клієнтом, щоб я міг отримати свої 1500 грн, які мені досі не повернули, хоча вже минула доба. І як я зрозумів, я такий там не один був того дня, а може у них там щодня так...

А й забув сказати, одна з персоналу Приват терористів, ще й каже – та це вам ще пощастило, бо ми повертаємо гроші, а в інших банках чи компаніях загалом пропадають. Ви там що зовсім береги поплутали?", - розповів свою історію незадоволений клієнт ПриватБанку.

Відгук невдоволеного українця про "ПриватБанк", скріншот: Minfin
Відгук невдоволеного українця про "ПриватБанк", скріншот: Minfin

Нагадаємо, українці можуть суттєво збільшити пенсію, але доведеться піти на "жертву": що потрібно зробити.

Раніше повідомлялося, що замість 30 тисяч будуть доплати: з'явився новий документ про фінансове забезпечення українських воїнів.

Також, чоловіки чи жінки отримують вищі пенсії в Україні: такої несправедливості важко й уявити.