Незважаючи на війну в країні держава намагається допомогти тим, хто цього потребує. З перших місяців повномасштабного вторгнення держава виплачує матеріальну допомогу переселенцям які через активні військові дії чи окупацію вимушені були покинути свої домівки.

переселенці
переселенці

Втім з травня держава змінила кількість переселенців, які будуть отримувати компенсації на проживання у розмірі 3000 гривень на дитину або особу з інвалідністю та 2000 гривень для дорослого.

Про це йдеться у наказі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій №143 від 15 травня 2023 року.

Оскільки допомога на проживання виплачується лише переселенцям із населених пунктів, зазначених у цьому списку, то за його зміни змінюється і кількість одержувачів.

Популярні новини зараз
Окупанти підірвали Каховську ГЕС Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено
Показати ще

Пенсіонери-переселенці, кадр з відео
Пенсіонери-переселенці, кадр з відео

З оновленим списком можна ознайомитись за посиланням.

Цей список був затверджений у грудні 2022 року та періодично оновлюється.

Зміни до нього вносяться за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

Допомога переселенцям, скріншот з відео
Допомога переселенцям, скріншот з відео

Звертаємо вашу увагу на те, що допомога на проживання у розмірі 2000-3000 гривень виплачується тільки жителям громад, де зараз йдуть активні бойові дії або які поки що перебувають в окупації.

Раніше портал Знай повідомляв, 6600 гривень від ООН: кого хочуть включити до списку, хто з українців зможе претендувати

Також наш портал інформував народження третьої дитини: скільки і які виплати пропонують українцям.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, у Мінсоцполітики пояснили, скільки заборгували пенсіонерам: люди не отримали мільярди.