Дуже сильно спростилося життя в українців після того, коли комунальні платежі можна було сплатити завдяки парі кліків у смартфоні або комп'ютері.

Не потрібно вистоювати довгі та задушливі черги у банку, відпрошуватися з роботи або, що ще гірше, робити це у свій вихідний. Але з приходом сучасних технологій прийшли й проблеми, адже українці почали зтикатися з тим, що оплата просто не проходить. Про це розповів клієнт monobank, який чекає вже понад два місяці, що зробив платіж.

Monobank, скріншот: YouTube
Monobank, скріншот: YouTube

Про це українець він повідомив напорталі Мінфін.

Так, за словами чоловіка, ще 7 березня 2023 року він сплатив комуналку як завжди, а вже за місяць зауважив, що кошти не зараховані.

Популярні новини зараз
"Зніму погони та вийдемо": в Одесі поліцейський вирішив бійкою відстояти російську мову Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

"Підтримка весь час продовжує повторювати ту ж мантру "Чекайте". "Айбокс Банк" був партнером з комунальних платежів, тобто спочатку кошти зараховувалися до них, а потім компаніям, що уклали з ними договір. Оскільки у них відкликали ліцензію, а кошти їм вже були перераховані, вони повинні перерахувати їхнім компаніям, щоб виконати свої зобов'язання згідно з договорами. Вони вже почали робити перерахування, незабаром усі кошти надійдуть у компанії", - розповів він .

Платіжка за комуналку. Фото: скрін youtube
Платіжка за комуналку. Фото: скрін youtube

При цьому клієнт банку наголосив, що йому не кажуть, скільки чекати і не дають жодних гарантій. За його словами, він також не може скасувати платіж, адже не знає, як це зробити, і підтримка запевняє, що це неможливо.

"Тобто банк, який є посередником між покупцем і продавцем і роботою якого є доставити кошти від першого до другого, цю роботу не виконує. У той же час перекладає відповідальність на покупця за свою невиконану роботу. Представники Монобанку, виправте мене, будь ласка, якщо я неправильно розумію роботу банківської системи" , - додав він.

У відповідь на це в monobank пояснили, що Айбокс поступово здійснює перерахунки в компанії, за якими робили оплату.

Відгук на monobank
Відгук на monobank

Monobank не поспішає повертати доступ до коштів своїм клієнтам: у чому причина.

Раніше повідомляли, що українка обурена сервісом Monobank: залишив без спадщини.