17 травня слідчі НАБУ та САП завершили розслідування у справі судді Печерського райсуду Києва Тетяні Ільєвій.

Місяць раніше, у квітні НАБУ і САП повідомили судді Печерського райсуду Києва Тетяні Ільєвій про підозру.

Рішення суду, скріншот: YouTube
Рішення суду, скріншот: YouTube

У межах досудового розслідування було встановлено, що у листопаді 2020 року суддя ухвалила рішення про зняття арешту з 110,7 тисяч євро та 9,3 тисяч доларів, які були арештовані в межах кримінального провадження, обґрунтувавши своє рішення начебто належністю цих коштів іншому громадянину, а не обвинуваченому у справі колишньому віце-президенту державної компанії "Хліб України" Андрію Миханіву.

Суд. Фото: скрин відео
Суд. Фото: скрин відео

Популярні новини зараз
Окупанти підірвали Каховську ГЕС Додати 3 ложки при поливі огірків: забудете про жовте і сухе листя Гороскоп на тиждень 5-11 червня для всіх знаків Зодіаку: грошовий ризик Риб, обман Скорпіонів та занепокоєння Тельців Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Слідство з'ясувало, що суддя також не мала законного права знімати арешт, оскільки провадження було передано на розгляд по суті, а такі клопотання розглядаються лише під час досудового слідства.

Такі дії судді завдали власнику вищевказаних коштів шкоди на суму майже 4 млн грн.

Суд. Фото: скрин відео
Суд. Фото: скрин відео

Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала до Вищої Ради Правосуддя клопотання щодо відсторонення судді на час розслідування. Однак члени Вищої ради правосуддя відхили клопотання бо вважають що суддя з підозрою може й далі спокійно розглядати справи та виносити рішення.

"Відмовити в задоволенні клопотання заступника генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександра Клименка про відсторонення судді Печерського районного суду Києва Тетяни Ільєвої від здійснення правосуддя", – йдеться в рішенні ВРП.

Нагадаємо, "чого не здалися в полон?": українка нарвалася на поранених воїнів ЗСУ у лікарні

Як повідомляв "Знай.ua", "За що ми стоїмо?": агресивний любитель чужого побив українського військового

Знай.ua писав, суддя радо пішла працювати на окупантів: не забула й про українську зарплату