Пенсійний фонд цього року запустив новий механізм добровільних страхових внесків, за допомогою якого українці зможуть купувати собі страховий стаж для майбутньої пенсії та самостійно впливати на її розмір.

Гроші. Фото: скрін youtube
Гроші. Фото: скрін youtube

Новий механізм викликав багато питань щодо процедури сплати, та Пенсійний фонд на своїй сторінці постійно публікує статті, які допоможуть українцям розібратись як збільшити свої пенсії в майбутньому.

Пенсійний фонд. Фото: скриншот Youtube
Пенсійний фонд. Фото: скриншот Youtube

Нещодавно українцям спростили механізм добровільної участі громадян у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні.

Популярні новини зараз
Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Українці зможуть платити внески на майбутню пенсію без відвідування державних установ.

В Пенсійному фонді України пояснили, хто може скористатися цією можливістю.

Там зазначили, що започаткований з початку цього року новий механізм добровільної участі громадян у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні дає можливість сплачувати внески за себе або на користь третіх осіб швидко, без паперової тяганини та відвідування державних установ.

Пенсійний фонд, кадр з відео
Пенсійний фонд, кадр з відео

Таку можливість матимуть як застраховані, так і не застраховані особи віком від 16 років.

Основними умовами добровільної участі є:

  • наявність в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування інформації про особу, на користь якої надходить внесок,
  • особа не має бути пенсіонером.

Таким чином збільшити майбутню пенсію мають право ті, хто хоча б один раз був офіційно працевлаштований, та за кого роботодавець сплачував ЄСВ, і у місяці сплати добровільних внесків вона не була пенсіонером.

Нагадаємо, ми писали, що кому заборонено робити пенсійні внески.

Раніше повідомлялося, як і з яких питань українці можуть звертатися до Пенсійного фонду: допоможуть усім.

Також, на пенсіонерів очікує масштабний перерахунок пенсій: кому чекати підвищення.