Українцям загрожує покарання за ухилення від мобілізації. Це вже активно практикується. З початку повномасштабної війни засудили декілька сотень військовозобов'язаних із різних регіонів.

Стало відомо про ще один випадок, коли чоловік поніс покарання за ухилення. Це сталося із мешканцем містечка Миколаїв Львівської області. Він отримав повістку, але після проходження військово-лікарської комісії не з'явився до військової частини для подальшої служби.

Військкомат, скрін: YouTube
Військкомат, скрін: YouTube

Про це пише Zaxid.net, посилаючись на вирок суду. Чоловіку на ім'я Дмитра Ш. у покарання за відмову проходити військову службу призначили два роки випробувального терміну. Це сталося восени минулого року.

Уточнюється, що після вручення та підписання повістки він пройшов військово-лікарську комісію, де його визнали придатним до мобілізації. Чоловік знову отримав повістку про виклик на 10 листопада у військкомат, звідки його мали відправити у військову частину для проходження служби, але він не з'явився у призначений час та місце.

Популярні новини зараз
Відправка на фронт мобілізованих: для українців зробили важливе оголошення Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років" Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Дмитро визнав свою провину і розкаявся. Спочатку суд призначив йому 4 роки ув'язнення, але потім термін скоротили до випробувального на 2 роки. Рішення можна оскаржити до апеляційного суду.

суд,фото: google
суд,фото: google

Раніше ми писали про те, що українець отримав неприємний штраф за ігнор повістки, яку не вручали: адвокат пояснив, що робити

Як повідомляв Знай.ua, на що чекає українських чоловіків, які виїхали за кордон: важлива інформація від юристів

Також портал Знай.ua писав, що адвокат пояснив, чому можна не боятися повісток через родичів: "Кого? За що?"