Не скромничатимемо і скажемо, що все-таки бувають ситуації, коли з розсадою все йде не так добре, як планувалося. Може бути велика кількість причин поганого росту розсади – світло, температура, вологість, ґрунт тощо. Однак є дуже крутий лайфхак, як прискорити зростання розсади.

На цей раз ми разом розберемося, як із дуже популярної спеції зробити чудове добриво. Саме із приправи, адже хімія далеко не завжди може бути гарантовано безпечною.

Про це розповів один із українських блогерів, який публікує свої дачні поради на своєму YouTube-каналі.

Розсада картоплі, скріншот: YouTube
Розсада картоплі, скріншот: YouTube

За словами досвідчених дачників та городників, найкраще використовувати для зростання розсади куркуму.

Популярні новини зараз
Вселенська батьківська субота 3 червня: чому перед Трійцею не можна навіть мити посуд, інші правила дня Відправка на фронт мобілізованих: для українців зробили важливе оголошення Микола Томенко вимагає кримінальної відповідальності: "Що робити з українофобом Арестовичем" Чи забере Україна Крим? Тарологиня розповіла, що загрожує Володимиру Зеленському: "Все піде не так, як комусь хочеться"
Показати ще

Ця кулінарна спеція дуже популярна не лише як приправа до їжі. Вона гарантує розсаді особливе підживлення. Зробивши добриво з куркуми, ваша розсада виросте стійкою, міцною та здоровою.

Є кілька способів приготувати добрива:

Лайфхак перший

Візьміть ємність, у яку ви збираєтеся сіяти насіння. Заповніть її ґрунтом. Перед самою посадкою додайте в землю трохи куркуми – однієї чайної ложки буде достатньо. Потім посадіть насіння.

Куркума, скріншот: YouTube
Куркума, скріншот: YouTube

Лайфхак другий

У ємність налийте 1 літр води, додайте 2 чайні ложки куркуми та 10 мл молока. Ретельно перемішайте. Удобрюйте розсаду таким розчином протягом двох тижнів, потім можна приготувати нову порцію. Це добриво підходить для томатів та огірків.

Куркума, скріншот: YouTube
Куркума, скріншот: YouTube

Лайфхак третій

Не потрібно готувати суміші, розчини та добрива. Просто трохи посипте розсаду куркумою. Цим можна не лише прискорити її зростання, а й відлякати шкідників.

Нагадаємо, як отримати найкращий урожай картоплі, використовуючи "лайфхак" із горохом: результат відбере дар мови.

Раніше повідомлялося, як садити картоплю за старими народними традиціями: бульба буде рівною і без плям.

Також, як назавжди прогнати мурах із ділянки: готуйте воду та мило.