Для всіх наших дорогих читачів, які під час походу в магазин звертають увагу на цінники важливих соціальних продуктів, є цікаві новини. Справа в тому, що великі українські мережі супермаркетів оновили ціни на цукор, сіль, каву та борошно.

Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від аналітиків економічного порталу Minfin, пише "Хвиля".

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Вартість цукру

Згідно з відкритою інформацією, ціна солодкого продукту, порівняно із середньою ціною у березні, знизилася на 61 коп. – з 33,88 грн. до 33,27 грн.

Ціни на цукор, скріншот: Minfin
Ціни на цукор, скріншот: Minfin

Популярні новини зараз
Чиновники КМДА та забудовники гуляють і святкують під час комендантської години: жирують по ресторанах Контролер "Нафтогазу" пошкодив клієнту пломбу під час фіксації показань лічильника: у компанії відповіли на скаргу Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено
Показати ще

Вартість солі

Також за місяць подешевшала сіль. Середня її вартість у березні становила 32,28 грн./кг, а у квітні вона знизилася до 30,75 грн./кг.

Ціни на сіль, скріншот: Minfin
Ціни на сіль, скріншот: Minfin

Вартість борошна

Зниження ціни зафіксовано і на муку. У березні кілограм продукту коштував 22,95 грн., а у квітні 22,20 грн./кг.

Ціни на борошно, скріншот: Minfin
Ціни на борошно, скріншот: Minfin

Вартість гречки

Тепер "золота крупа", яка допомагала раніше депутатам вигравати вибори вже 9 місяців поспіль, продовжує знижуватися в ціні.

Ще у серпні минулого 2022 року було зафіксовано максимальну вартість крупи у 92,73 грн./кг у середньому за супермаркетами. Ще є інформація, що до березня гречка подешевшала до 64,43 грн/кг, а у квітні ціна втратила ще 11 гривень – 53,43 грн/кг.

Ціни на гречку, скріншот: Minfin
Ціни на гречку, скріншот: Minfin

Нагадаємо, молоко, яйця та м'ясо: чи очікувати українцям дефіциту продуктів у 2023 році.

Раніше повідомлялося, не давайте гроші в борг і забудьте про хліб: як правильно провести Арінін день, заборони та традиції.

Також, смак з дитинства: як приготувати горохове пюре, як зі шкільної їдальні або садка.