"Укрпошта" конкурує з "Новою поштою" на ринку доставки — адже решта компаній поки не може похвалитися такими ж обсягами.

При чому Укрпошта встигає ще проводити конкурси, друкувати марки, та займатися будь-якою роботою, окрім як доставкою замовлень своїх клієнтів. Варто сказати, що вартість відправлення в Укрпошті набагато менша ніж у Новій пошті, а от сервіс помітно шкатильгає.

Укрпошта. Фото: скрін youtube
Укрпошта. Фото: скрін youtube

Тако під одним з дописів на сторінці в Fаcebook Укрпошта повідомила, що проводить конкурс на ескіз поштових марок, на що українці обурилися якістю безпосередньо роботою з доставки відправлень.

Таке враження, що всі ваші робітники пішли на цей конкурс-пошта з посилками просто завмерла — написала Юлія Панасюк.

Популярні новини зараз
Зима буде непростою: у "Нафтогазі" розповіли, скільки доведеться платити за газ ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Вона зауважила, що вже більш як тиждень оператори, імовірно знаходяться на цьому конкурсі, а посилки і погниють там просто неба. З коментарів стало зрозумілим, що Юлія очікувала саджанці. Вона також зауважила, що оператори люблять присилати відписки.

Укрпошта. Фото: скрін youtube
Укрпошта. Фото: скрін youtube

Ви ж відпишете, шо все харашо, посилка іде, ну просто на тижня 2 пізніше приїде в кращому випадку)))) я ж питаю: в чому причина затримок? Ракета не прилітала, світло не вимикали, чому проблема?? Напишіть вже щось окрім отих шаблонів! — запитує користувачка

Інша користувачка теж зауважила надмірну увагу компанії до поштових марок:

Я так розумію - Укрпошта вирішила займатися виключно випуском поштових марок. Безлад з доставкою ніхто вирішувати не збирається... — написала тетяна Синілова.

Нагадаємо, ми писали, що Нова пошта пощадила гаманці українців і тепер за одну послугу можна не платити: що змінилося.

Як повідомляв "Знай.ua" українець розповів про роботу на Укрпошті, рабство за 1600 гривень і підстави на роботі.

Також "Знай.ua" інформував, клієнти масово скаржаться на "Укрпошту" - посилки не доходять тижнями.