Клієнти Нафтогазу відтепер знову будуть отримувати платіжки на одному бланку, різнитимуться лише розрахункові рахунки двох компаній ГК "Нафтогаз України" і ТОВ "Газорозподільні мережі України".

В компанії зазначають, що платіжки об'єднали на прохання споживачів. Про це повідомляє компанія "Нафтогаз України".на Facebook.

Комунальні платіжки. Фото: скрін youtube
Комунальні платіжки. Фото: скрін youtube

"На численні прохання споживачів, ГК "Нафтогаз України" і ТОВ "Газорозподільні мережі України" об'єднали всі паперові квитанції за споживання і розподіл газу в одному файлі", - йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз
Соціальна допомога замість пенсії: кому вона дістанеться "Можуть у мене посмоктати": Раміна заблокувала Maserati бухому жлобу, який ледь не з кулаками поліз на дівчину "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати
Показати ще

Клієнти "Нафтогазу", а також Кропивницької філії "ГАЗМЕРЕЖІ", АТ "Дніпрогаз", АТ "Харківгаз", АТ "Харківміськгаз", АТ "Криворіжгаз" і АТ "Донецькоблгаз" отримають у квітні оновлені березневі рахунки.

Всі реквізити, індивідуальні QR-коди та дані щодо варіантів передачі показань й оплати буде зібрано в одному місці.

У компанії зазначили, що такий захід суттєво скоротить витрати на друкування й доправлення квитанцій.

Нові платіжки. Фото: скриншот Facebook
Нові платіжки. Фото: скриншот Facebook

При цьому електронні квитанції за газ не зміняться і так само будуть розділені для абонентів за видом наданих послуг.

Нагадаємо, що уряд відтермінував підвищення тарифів на світло, за воду доведеться платити більше. Водночас продовжить діяти тарифний мораторій на газ, тепло та гарячу воду.

Нагадаємо, ми писали, що нюанси призначення субсидії на період, що не опалюється.

Як повідомляв "Знай.ua" мешканців старих будинків можуть виселити без їхньої згоди.

Також "Знай.ua" інформував, українці скоро можуть побачити нові тарифи за світло – ціна зросте до 7 грн/кВт.