За нової ініціативи ПФУ, українські пенсіонери матимуть змогу отримати додаткові сім тисяч гривень. Меценатську пенсію зможуть отримувати українці, яким вирішать допомогти грошима родичі чи друзі.

Пенсії можуть вирости у тих, кому меценати поповнять рахунки своїми коштами. Про це повідомила пресслужба Пенсійного фонду України.

Гроші. Фото: скриншот Youtube
Гроші. Фото: скриншот Youtube

Представники Пенсійного фонду зазначили, що при перерахунку на благодійну адресну пенсію 10 тисяч гривень, сім тисяч гривень отримає пенсіонер, для якого відправили 10 тисяч, а ще три тисячі гривень підуть на пенсії іншим українцям.

"Після надходження коштів на окремий рахунок Пенсійного фонду України, 70% благодійного персоналізованого внеску (у наведеному прикладі це сім тисяч гривень) буде включено до виплатних документів для обраного пенсіонера", — йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз
"Мобільне рабство": абоненти Vodafone не витримують систематичного подорожчання послуг ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Також повідомляється, що 30% будуть спрямовані на фінансування виплат інших пенсіонерів.

У Пенсійному фонді наголосили, що будь-який громадянин України, який проживає в Україні чи за кордоном, може зробити внесок до Пенсійного фонду: для того, щоб збільшити розмір пенсії своїх батьків, бабусь та дідусів (або просто близьких людей).

Нагадаємо, ми писали, як можна оформити заявку на пенсію не виходячи з дому: легка інструкція для людей похилого віку.

Як повідомляв "Знай.ua" молитва, яку читають воїни ЗСУ на передовій – ці слова розривають серце.

Також "Знай.ua" інформував, українці здивували забаганками: хочуть працювати, і не хочуть соцдопомоги.