Не вперше з'являються повідомлення українців про те, що будинок або недобудований, або у ньому не проведено газ, а неіснуючі борги наростають.

Як повідомив експерт сфери ЖКГ, голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко, Світлана Голікова, один із провідних експертів в енергетиці в Україні, виклала у ФБ допис, де пише, що їй Нафтогаз надіслав платіжку за газ до будинку, що знаходиться в Чернігівській області, який навіть не підключений до газу.

Платіжка. Фото: скрін youtube
Платіжка. Фото: скрін youtube

Світлана Голікова, виклала у ФБ допис, де пише, що їй Нафтогаз надіслав платіжку за газ до будинку, що знаходиться в Чернігівській області, який навіть не підключений до газу. Уявіть це рівень абсурду, коли у вас немає газової труби, але платіжка 2000 грн є. І я можу з упевненістю сказати, що це відбувається у багатьох областях, — написав Попенко, прикладаюч фото до своїх слів.

Скриншот повідомлення про борг
Скриншот повідомлення про борг

Популярні новини зараз
Банки посилять обмеження грошових переказів: навіть дрібні платежі доведеться пояснювати Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

Він також зазначив, що це непоодинокі нарахування неіснуючих боргів. Незаконні платіжки "спливали" у Сумській та Київській областях. Те саме було і до війни коли люди змушені були виходити на вулицю, щоб відстояти свої права.

Зараз, коли немає впевненості, що країна буде існувати, розхитування громадськості небажане явище, яким користуються "грошові лантухи", в спробі зірвати куш, дотиснувши останні копійки з українців.

У коментарях до допису Попенко уточнив, що відбувається "абсолютне беззаконня".

Скриншот коментарів
Скриншот коментарів

Нагадаємо, ми писали, що ще одна категорія українців зможе вийти на пенсію раніше 60 років: кому не потрібно працювати довше.

Як повідомляв "Знай.ua" за комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть.

Також "Знай.ua" інформував, підвищення тарифів на воду: у НКРЕКП розповіли, як зміняться суми у платіжках українців.