Продукти в Україні продовжують дорожчати, не оминають зростання цін сезонні продукти, такі як капуста, морква та картопля.

На моніторинговому порталі Мінфін публікують оновлені ціни на продукти в мережах популярних супермаркетах.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Цікаво, що вартість капусти молодої зросла за місяць на третину з 55,26 грн/кг до 79,90 грн/кг. А ціна білокачанної капусти виросла майже вдвічі з 14,83 грн/кг до 25,39 грн/кг.

Ціна на молоду капусту, скриншот Мінфін
Ціна на молоду капусту, скриншот Мінфін

Популярні новини зараз
"Чмо їб*че, як тобі живеться?": у Києві спіймали соратника Януковича Володимира Макєєнка, який біг до укриття Цей документ патрульні не мають права вимагати: який штраф можна сміливо оскаржити Українці отримають доплату до пенсії: хто може розраховувати на приємний бонус та від чого залежить нарахування Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови
Показати ще

Зберігання капусти, скріншот з відео
Зберігання капусти, скріншот з відео

Ціна на капусту білокачанну, скриншот Мінфін
Ціна на капусту білокачанну, скриншот Мінфін

Картопля один з небагатьох овочів, що подорожчала не так помітно. Якщо у лютому за кіло просили 9,92 грн, то у березні ціна 10,45 грн/кг. Молода картопля на кілька копійок подешевшала, до 15,50 грн/кг. Рожева картопля коштуватиме 12,66 грн/кг.

Ціна на картоплю, скриншот Мінфін
Ціна на картоплю, скриншот Мінфін

Ціна моркви зросла за місяць на 15 грн. Тепер за кілограм вітамінного овоча треба заплатити 46,15 грн, на відміну від попереднього місяця, коли морква коштувала 31,16 грн/кг.

Ціна на моркву, скриншот Мінфін
Ціна на моркву, скриншот Мінфін

Нагадаємо, експерти прогнозують до Великодня ще більше зростання цін на продукти, але без подальшого зниження. Адже овочі, фрукти та інші ходові продукти навесні традиційно дорожчають.

Нагадаємо, ми писали, що черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс.

Як повідомляв "Знай.ua" українцям час робити запаси? Чи дорожчатиме гречка протягом 2023 року.

Також "Знай.ua" інформував, одразу на 11 гривень: в українських супермаркетах підскочили ціни на рис, скільки доведеться викласти за кіло.