Відомий український астролог Анна Вергелес, яка нещодавно розповіла, що стане першим кроком у фіналізації війни, знову повідомляє, що має дуже важливі новини. Ганна заявила, що для українців є кілька дат у березні, коли необхідно включити всю свою увагу та обережність.

Також Анна Вергелес зізналася, що це стосується не лише військових на лінії фронту, а й усіх інших цивільних осіб по всій території України.

Про це Анна Вергелес розповіла в ефірі YouTube для каналу "Прогноз".

Анна Вергелес, скріншот: YouTube
Анна Вергелес, скріншот: YouTube

За словами Анни Вергелес, починаючи з 13 березня на українців чекає дуже складний негативний період. У цей час з боку будуть активні спроби маніпулювати і створювати неправдиві уявлення про щось.

Популярні новини зараз
Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Перевірити штраф від ТЦК можна не виходячи з дому Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

"Найскладніший етап ми проживатимемо з 13 по 22 березня... Дуже багато зараз проблем буде саме в інформаційному просторі. Буде багато дезінформації, спроб "розкачати" людей, багато подвійних заяв від політиків. Це не тільки в нашій країні, а й на міжнародному рівні" - зазначила Вергелес.

Ганна Вергелес
Ганна Вергелес

Астролог наполегливо радить у цей період не вірити всьому, що пишуть чи кажуть, особливо щодо ситуації на фронті. "Вкидання" відбуватимуться регулярно, щоб вибити нас із колії.

"Будь ласка, будьте дуже обережні в березні. Якщо це можливо, не "включайтесь" емоційно в інформаційний простір, тому що воно буде дуже токсичним" - закликала астролог.

Нагадаємо, астролог дала невтішний прогноз на березень 2023 року для України: "Є ризик...".

Раніше повідомлялося, два знаки зодіаку мають шанс отримати все й одразу: розкривайте кишені ширше.

Також, Україна отримає суперзброю для звільнення всіх своїх земель: таролог побачив карту "Імператриці".