Весь світ стривожений через землетрус у Туреччині та Сирії, в результаті якого загинуло безліч невинних людей, а будинки склалися, як карткові.

Сейсмологи вже висувають припущення, що таке може статися і в Україні, а саме – у столиці та окупованому росіянами Криму, тому нам є про що переживати.

Наслідки землетрусу у Туреччині, фото dw.com
Наслідки землетрусу у Туреччині, фото dw.com

Кадри страшної трагедії в Туреччині та Сирії розлетілися по мережі, а все людство журиться за втратою невинних, але особисто в українців з'явився ще один привід для занепокоєння, окрім війни з рф.

Інженер Дмитро Макагон стверджує, що новобудови в містах України зможуть витримати землетрус щонайменше до 7 балів, але ось будинки старого типу і в аварійному стані - ні.

Популярні новини зараз
Українська ППО знайшла "протиотруту" від іранських "Шахедів", у Залужного заспокоїли населення: "За ними полюють" "Буде боротьба, Крим, воля народу...": екстрасенс Людмила Хомутовська втішила українців прогнозом на квітень та травень Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли"
Показати ще

Українцям показали карту, якою користуються інженери при розрахунку конструкцій будинків та споруд, а також повідомили, що Київ витримає землетрус у 5 балів, Одеса – 7 балів, Львів – 6 балів.

Мапа інженерів, фото hmarochos
Мапа інженерів, фото hmarochos

Варто зазначити, що у Туреччині стався землетрус магнітудою понад 7 балів, а відчули його також на Кіпрі та Лівані.

Наслідки землетрусу у Туреччині, фото dw.com
Наслідки землетрусу у Туреччині, фото dw.com

Україна розташована на північній околиці сейсмоактивного поясу, на якому стався руйнівний землетрус у Туреччині. Заступник директора Інституту геофізики Національної академії наук України Олександр Кендзера заявив, що наразі потужні землетруси можливі на південному заході Одеської області .

Нагадаємо, страшні землетруси в Туреччині: сейсмолог попередив, що таке можливе у Києві та Криму

Раніше ми писали про те, що Європу попередили про неминучу масштабну катастрофу: "100% доведена небезпека"