Заявки українців на отримання допомоги приймає Данська рада у справах біженців. Йдеться про грант на відкриття власного бізнесу на суму 1050 доларів. На виплати можуть розраховувати ті, хто мешкає на підконтрольній території України.

Як заявили у Данській раді у справах біженців, таким чином вони хочуть зробити українців конкурентними на ринку праці. Насамперед планують забезпечити українські сім'ї, які мають соціальну чи фінансову вразливість.

Виплата соцдопомоги. Фото: скрін youtube
Виплата соцдопомоги. Фото: скрін youtube

Але не всі українці отримають виплати, зі всіх заявок конкурсна комісія обере найкращі, а гроші надійдуть на банківський рахунок. Їх можна вкласти на початок нового, відновлення чи розширення існуючого бізнесу.

Заявку на отримання гранту слід подати на сайті благодійної організації. При цьому подання заявок ще не відкрито, про це повідомлять пізніше, але українські біженці можуть підготувати необхідні документи наперед. Що потрібно:

Популярні новини зараз
"Я людям зруйнував життя...": Руслан Ханумак йде з музики через скандальну пісню "Дика дичка" Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще
  • розуміння реалізації бізнес-ідеї, її реалістичність;
  • наявність необхідного досвіду;
  • збалансованість бюджету.

Гроші, фото Уніан
Гроші, фото Уніан

Програма для біженців здійснюється за фінансової підтримки уряду Швейцарії, наданого через Швейцарське агентство розвитку та співробітництва, та уряду Великобританії.

Нагадаємо, як отримати від 2 до 3 тисяч гривень допомоги? Українцям сказали, хто у списку, перевірте і ви

Раніше ми писали, як в Україні збільшити пенсію: всім, хто працював до 2000 року, розповіли важливий нюанс.

Як повідомляв Знай.ua, що буде з цінами на цибулю у 2023 після встановлених рекордів: експерт попередив фермерів