Підвищення тарифів торкнеться незабаром усієї України, але вже тепер у низці міст комунальники підвищили тариф на воду.

Таке рішення незабаром буде ухвалено по всій країні. Теперішнє подорожчання становить близько 20% залежно від водоканалу. рішення про підвищення тарифу прийняли на рівні місцевих рад, адже Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затверджує тарифи для великих водоканалів чи комунальних господарств.

Запаси води, фото з вільних джерел
Запаси води, фото з вільних джерел

Підвищення тарифів на воду торкнулося або незабаром торкнеться:

  • Старокостянтинова Хмельницької області, де планується підвищити вартість води на 13,84% до 56,84 грн за кубометр;
  • смт Нове Кіровоградської області, там тариф уже підвищили з 28,69 до 49,83 грн за кубометр;
  • Буська Львівської області – на 18% – до 61,64 грн за кубометр;
  • Мукачево, тут хочуть підняти ціни з 28,69 грн до 59,79 грн за куб.

Причини підвищення цін однакові на всіх підприємствах — зростання зарплат, подорожчання реагентів, збільшення витрат за енергоресурси, електроенергію.

Популярні новини зараз
Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня "Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Подаємо заяву та чекаємо на гроші: українцям показали, як без проблем повернути переплату за газ З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"
Показати ще

Про підвищення ціни постачальник послуги мають повідомляти принаймні на сайті, щоб користувачі бачили, які ціни планують запровадити.

Для цього слід зайти на сайт свого водоканалу, місцевого органу влади. У розділі новин ви можете знайти опубліковане повідомлення про те, що вам незабаром можуть переглянути вартість води.

Нагадаємо, ми писали, що справлятися з комуналкою доведеться самотужки: хто з українців може попрощатися із субсидією.

Як повідомляв "Знай.ua" ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини.

Також "Знай.ua" інформував, як українцям правильно підрахувати розмір субсидії.