Для всіх наших читачів, які стосуються водіння авто, є дуже важлива новина. Справа в тому, що справді деякий час українські водії нібито "не зможуть отримувати штрафи". Тут йдеться про те, що протягом кількох діб штрафи з автофіксації не доходитимуть до сервісу "Дія".

Такі зміни відбуваються через те, що з 1 лютого грошові перекази одержують нові реквізити, які тепер вирішили прив'язати до місця правопорушення. Якось так просять бути дуже уважними на дорогах.

Про це повідомляють представники сервісу "Дія" у мережі Telegram.

Публікація сервіса "Дія", скріншот: Telegram
Публікація сервіса "Дія", скріншот: Telegram

"З 01.02 тимчасово нові штрафи з автофіксації в Дію не надходитимуть... Як тільки поліція завершить доопрацювання, нові штрафи відображатимуться в Дії, як і раніше. Навіть ті, що українці отримають у період, доки сервіс недоступний. За оцінками фахівців із МВС, на відновлення роботи потрібно кілька днів", - розповіли представники сервісу.

Популярні новини зараз
Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери За що в будинку українці платитимуть "підвищений" тариф на світло З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників Ці купюри не приймуть у магазинах: Нацбанк попередив українців
Показати ще

Авто, скріншот: YouTube
Авто, скріншот: YouTube

Важливо точно запам'ятати одне з середи, 1 лютого, оплата штрафів автофіксації переходить на нові реквізити, які залежатимуть від місця правопорушення. Це означає, що кошти тепер надходитимуть до місцевих бюджетів, а не на один рахунок, як раніше.

Нагадаємо, хто дозволив? Українські водії досі "годують" свої авто російським паливом.

Раніше повідомлялося, що в МВС дали поради водіям, які хочуть купити-продати автомобіль: що для цього потрібно в 2023 році.

Також, водіям назвали вагомі причини, за які можуть виписати штраф у 17 тисяч гривень: у Раді вже готують нові закони.