Дружина загиблого Захисника України має право на пільги, визначені статтею 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Про це повідомили у пресслужбі Пенсійного фонду України. У ПФУ зазначають, що у разі, якщо дружина є непрацездатною і проживає у сім'ї, яка складається лише з непрацездатних осіб, 50-відсоткова знижка за користування газом для опалювання житла надається на подвійний розмір нормативної опалювальної площі.

Платіжка. Фото: скрін youtube
Платіжка. Фото: скрін youtube

У повідомленні йдеться про те, що пільги передбачені статтею 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Де можна використати пільгу

  • управління багатоквартирним будинком;
  • з постачання та розподілу природного газу, електричної й теплової енергії;
  • постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення;
  • поводження з побутовими відходами;
  • на оплату абонентського обслуговування для споживачів за індивідуальними договорами;
  • для придбання твердопаливного палива.

У ПФУ пояснили, що при розрахунках плати за опалення та користування житлом площа, на яку надається знижка, становить 21 квадратний метр на кожну особу.

Популярні новини зараз
Доведеться жити на те, що є: хто із пенсіонерів залишиться без підвищення у 2023 році, названі категорії Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі
Показати ще

Нагадаємо, ми писали, що коли школярі Києва повернутись за парти? У Віталія Кличка заявили про закінчення зимових канікул: укриття готові.

Як повідомляв "Знай.ua" пошта, готівка та обов'язковий платіж: прості відповіді на питання щодо нового механізму виплат субсидій.

Також "Знай.ua" інформував, що на руки по 3350 на місяць: хто з українців може подати заяву на отримання допомоги.