"Укрзалізниця" ввела нові правила випуску у відкритий продаж повернутих квитків.

Наразі йдеться про квитки на міжнародні перевезення, для того, аби запобігти перепродажу та спекуляції. Про це йдеться на сайті перевізника.

Укрзалізниця, вокзал - фото Знай.ua
Укрзалізниця, вокзал - фото Знай.ua

Запроваджуємо ще одне коригування в процес продажів, яке має не залишити шансів спекулянтам і дати можливість пасажирам простіше знаходити квитки, – йдеться у повідомленні.

Усі квитки, що повертатимуть, будуть вводитись в систему для продажу за день до відправлення потягу. Загальний продаж квитків буде стартувати як і раніше – за 20 днів до відправлення, а от повернені квитки можна буде придбати лише за день то відправлення потягу.

Популярні новини зараз
"Я людям зруйнував життя...": Руслан Ханумак йде з музики через скандальну пісню "Дика дичка" 25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Укрзалізниця. Фото: скрін youtube
Укрзалізниця. Фото: скрін youtube

З першого ж дня дії нових правил у відкритому доступі з’явились квитки для пасажирів. Кожен щодня о 08:00 має рівну прозору можливість придбати квитки на надпопулярний рейс. Зауважимо, продаж здійснюється на 20 діб наперед, а квитки на кожен наступний 20-й день надходять у продаж щодня рівно о 08:00 — зазначають в персслужбі.

В Укрзалізниці також повідомили, що нечистих на руку співробітників також звільнили з посад, та оголосили "війну" спекулянтам.

Нагадаємо, ми писали, що пасажирам "Укрзалізниці" пообіцяли сучасний комфорт вже до кінця року: у кожному потязі.

Як повідомляв "Знай.ua", в українських містах з'явиться можливість скористуватися безкоштовним інтернетом.

Також "Знай.ua" інформував, чи мають право банки розголошувати рахунки українців.