Українка розповіла, що при поповненні своєї картки через термінал ПриватБанку зауважила, що пристрій зараховує не всі купюри. Про цей випадок вона розповіла на порталі Мінфін.

Клієнтка розповіла, що скористалася терміналом ПриватБанку, розташованим в одному із супермаркетів, щоб поповнити картку. При внесенні купюр номіналом 500 гривень вона зауважила, що сума на екрані пристрою не відповідає внесеній.

ПриватБанк, скріншот: YouTube
ПриватБанк, скріншот: YouTube

"Банкомат серед інших прийняв купюру еквівалентом 500 грн., проте не зафіксував на екрані, я покликала охоронця супермаркету, проте він повідомив, що за термінали відповідає саме Приватбанк. Тут же при охоронцеві я продовжую поповнювати картку купюрами такого ж номіналу, проте через одну купюру термінал знову не відобразив 500 грн і наступні за ними", - розповіла клієнтка.

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Пасажири вимагали "викинути" дитину з літака: їх підтримала навіть стюардеса - що сталося "Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

Українка звернулася на підтримку ПриватБанку, де заявили, що після інкасації гроші буде повернуто на карту. Втім, невдовзі від банку надійшло повідомлення, що повернення коштів відмовлено.

"За словами персоналу, такі випадки непоодинокі саме з терміналом Приватбанку", - додала жінка.

Скарга на ПриватБанк. Фото: скрін Мінфін
Скарга на ПриватБанк. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, зарахувалися на карту і одразу "випарувалися": клієнтка ПриватБанку залишилася без грошей після дивного збою.

Також наш портал інформував, чи інвестувати в українські банки: відсоткові ставки у гривні зросли, скільки можна заробити на депозитах.

Крім того, ми писали, "Все пішло на дно...": українці з картками "ПриватБанку" тонуть у кредитах, сліз більше не лишилося.