Аварії на дорозі трапляються щодня, і часом причини цього найбанальніші. Всі знають про цю заборону, але далеко не всі дотримуються, що і призводить до неприємних наслідків.

У поліції нагадали українцям про заборону використання мобільних телефонів під час перебування за кермом. Тобто в жодному разі не можна тримати його в руках, інакше це загрожує не лише створенням аварійної ситуації, а й штрафом.

Поліція, скріншот: YouTube
Поліція, скріншот: YouTube

Винятком є ​​водії оперативних транспортних засобів під час виконання невідкладного службового завдання.

"Під час керування транспортним засобом заборонено користуватися мобільним телефоном, тримаючи його в руках. Відповідальність за це правопорушення регулюється ст. 122 (порушення правил дорожнього руху) Кодексу про адміністративні правопорушення", – сказано у повідомленні.

Популярні новини зараз
"Як завжди...": українці з картами "Ощадбанку" отримали прострочки по комуналці, немає сил терпіти Українці вибухнули люттю та мемами про Тищенко, який гуляє у Таїланді: зустрічається з "коралевською" родиною "Випала карта Сонця": відомий астролог поділився прогнозом "подвійної" перемоги України - ворог зникне, як роса Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

Зокрема не можна говорити телефоном. Причина одна, але суттєва - реакція людини сильно сповільнюється, і потрібно у кілька разів більше часу на реагування у випадку, якщо ситуація на дорозі різко зміниться.

Телефон. Фото: створити мем
Телефон. Фото: створити мем
Телефон. Фото: створити мем

Також, частина водіїв, зокрема початківців, можуть зосереджувати свою увагу виключно на смузі руху, і починають пропускати повз вуха ситуацію навколо. Це також загрожує.

Порушення цього правила призводить ще й до штрафу у розмірі щонайменше 510 гривень.

У поліції рекомендують зупинитися у дозволеному місці, якщо дзвінок не може почекати, і лише після цього починайте розмову. До речі, якщо можливо, то краще використовувати ще й спеціальну гарнітуру, але це лише в тому випадку, якщо ви не відволікатиметеся від процесу водіння.

Патрульна поліція. Фото: скрин відео
Патрульна поліція. Фото: скрин відео

Нагадаємо, що "Ощадбанк" порадив українцям, як убезпечити себе від шахраїв у чат-ботах.

Раніше повідомлялося, що українці з картками "ПриватБанку" тонуть у кредитах, сліз більше не лишилося

Також, так само, як і у чоловіків: кому з українок заборонено залишати країну до кінця війни