ПриватБанк запустив акцію для окремої категорії пенсіонерів. Виконавши лише одну умову можна отримати збільшення до пенсії у розмірі 20 тисяч гривень. Подробиці розкрила пресслужба банку.

Отримати додаток до пенсії від ПриватБанку можуть військові пенсіонери. Для участі в акції потрібно виконати єдину умову – отримувати військову пенсію у банку. Серед учасників буде розіграно 20 тисяч гривень. Зазначається, що всього буде три розіграші по одному на місяць.

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

У банку зазначили, що ті, хто ще не отримує пенсію через ПриватБанк, але хочуть це змінити, є кілька варіантів: звернеться до відділення з паспортом та ідентифікаційним кодом для оформлення пенсійної картки або зробити це самостійно через Приват 24. Коли пенсійна картка буде в руках , на онлайн-порталі Пенсійного фонду залишиться додати її як спосіб отримання пенсійних виплат.

ПриватБанк. Фото: скрін youtube
ПриватБанк. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
456 гривень щомісяця: хто з українців може оформити "бонус" до пенсії, лише одна умова Володимир Зеленський взявся за Андрія та компанію з Івано-Франківська, який знущався з українок: "До 7 років в'язниці" Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках Субсидії, зарплати та пенсії: які зміни принесе українцям лютий
Показати ще

У ПриватБанку нагадали, що військовими пенсіонерами вважаються громадяни віком від 18 років, які є колишніми чи чинними військовослужбовцями та отримують пенсії відповідно до законів "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" або "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб".

Раніше портал Знай повідомляв, чи інвестувати в українські банки: відсоткові ставки у гривні зросли, скільки можна заробити на депозитах.

Також наш портал інформував, банкомат видав фальшивку: українець розповів про сюрприз від ПриватБанку.

Крім того, ми писали, НБУ ввів в обіг нові банкноти 500 гривень: як виглядають і де можна дістати.