Один із найпоширеніших мобільних операторів в Україні, компанія Vodafone спробувала виправдатися за нові підвищення тарифів на зв'язок та мобільний інтернет. Відомо, що нові ціни на тарифи цього оператора набули чинності з 1 січня 2023 року. Представники компанії назвали причини таких дій.

Про це стало відомо завдяки коментарям клієнтів на сторінці Vodafone Ukraine у ​​мережі Facebook.

Vodafone, фото: znaj.ua
Vodafone, фото: znaj.ua

[quote author=""]"Як від вас захиститися? Ви і є шахраї. Обіцяєте, а не виконуєте. А зростання тарифів? Де в бідній пограбованій державі брати кошти?", — запитав із останніх сил абонент.

У Vodafone через деякий час відповіли, що підвищення тарифів стало вимушеним заходом, адже через руйнування інфраструктури, відключення електроенергії витрати компанії суттєво збільшились.

Популярні новини зараз
Любителів цигарок та горілочки чекають великі зміни: "стріляти" три гривні доведеться з терміналом Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку Штраф від 340 до 680 гривень: водіям нагадали про покарання за поширене порушення До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Питання клієнта Vodafone, скріншот: Facebook
Питання клієнта Vodafone, скріншот: Facebook

[quote author=""]"Ми зробили все можливе, щоб ці зміни були мінімальними. Цей вимушений крок дозволить нам не переставати відновлювати та підтримувати роботу мережі, а отже, зв'язок із близькими в умовах війни", - додав представник компанії. quote]

Також варто нагадати нашим читачам той факт, що витрати українців на мобільний зв'язок зростатимуть, оскільки деякі оператори планують підвищувати тарифи, а дехто вже підняв вартість послуг.

Мобільні оператори визнають, що подальше зростання тарифів без покращення якості загрожує невдоволенням клієнтів, втім, цей крок є необхідністю для відновлення мереж після атак та пограбування російськими окупантами.

Нагадаємо, як дізнатися, куди поділися гроші з мобільного рахунку.

Раніше повідомлялося, лайфхаки, які значно подовжать час роботи iPhone: настільки просто, що шокує.

Також, як не потрапити на гачок телефонних шахраїв: українцям нагадали про базові правила.